Vysoké standardy

Podlahy

V obytných místnostech je ve standardním provedení voděodolná laminátová plovoucí podlaha se zámkovým spojem, která je po obvodu opatřena obvodovou, nebo přechodovou lištou.

Podlaha v koupelně a na WC je řešena rektifikovanou dlažbou se spárou v barevném tónu podlahy.

Dlažba bude i ve společných prostorách bytových domů.
Epoxidová stěrková podlaha je navržena v garáži a v přidružených sklepních kójích.

Stěny a obklady

Stěny obytných místností jsou zděné keramické se štukovou omítkou ve standardní bílé barvě.

Keramický obklad v koupelnách a WC je do výše sádrokartonového podhledu se šedou spárou. Koupelny jsou dále vybaveny velkoformátovým zrcadlem.

Dveře

Vstupní dveře do bytu bezpečnostní třídy RC 3 jsou vybaveny masivním dřevěným rámem z tvrdého dřeva se speciální výplní s požární odolností a ocelovým plátem. Na dveřích je použit tříbodový zámek a jsou osazeny třemi kusy seřiditelných závěsů a šesti pasivními trny, které zabraňují vysazení dveří. Součástí kompletu vstupních dveří je bezpečnostní – protipožární ocelová zárubeň a bezpečnostní kování.

Interiérové dveře jsou vybaveny masívním dřevěným rámem s výplní dutinkové dřevotřísky v povrchové úpravě CPL v bezfalcovém provedení se dvěma panty a kováním.

Dveře do obývacího pokoje jsou částečně prosklené mléčnou skleněnou výplní.

Okna

Okna z plastových profilů s izolačním trojsklem, celoobvodovým kováním, z vnitřní strany v bílé barvě a z vnější v odstínu šedi. Vnější parapety hliníkové. Vnitřní parapety plastové bílé.

Předokenní stínění

Elektricky ovládané venkovní rolety před okny bytových jednotek z východní, jižní a západní strany budovy.

Koupelna – zařizovací předměty

Výbava zařizovacími předměty je odvislá od typu koupelny bytové jednotky.

Umyvadla a umývátka keramická bílá s designovým sifonem. Závěsné WC – mísa bílá s bílým sedátkem s funkcí pozvolného sklápění. Vana akrylátová bílá vestavná. Sprchová vanička z bílého kompozitního materiálu.
Páková umyvadlová a vanová baterie a sprchová baterie včetně sprchového setu ve standardní chromové povrchové úpravě, anebo v nadstandardní černé povrchové úpravě za příplatek.

Vytápění

Bílé ocelové deskové radiátory s termostatickou hlavicí v obytných místnostech a kombinovaný otopný žebřík s termostatickou hlavicí v koupelně.

Měření spotřeby tepla je provedeno poměrovým měřičem tepla – kalorimetrem s dálkovým odečtem.

Větrání

Větrání přímé odsávacím ventilátorem v koupelně a WC. Ve vybraných bytových jednotkách příprava pro klimatizaci.

Interiérové dveře do koupelny a WC s větracím podřezem. Dveře do komory budou vybaveny také větracími průvětrníky.