Investice

Trh s nemovitostmi je relativně stabilní a z dlouhodobého hlediska se ukazuje jako spolehlivý způsob investování. Výkyvy cen jsou obvykle menší než na akciovém trhu a riziko ztráty investice je nižší.

Investice ve formě nákupu bytu je jedním ze způsobů, jak diverzifikovat investiční portfolio. Pořízení bytu se jeví jako konzervativní způsob uložení a zhodnocování finančních prostředků.

Ke zhodnocení finančních prostředků s nákupem nového bytu nedochází pouze ve formě růstu tržní hodnoty bytu, ale i ve formě následného příjmu z jeho pronájmu.

I na pořízení investičního bytu lze získat hypoteční úvěr a využít tak výhod postupného splácení a odpočtu úroku z hypotečního úvěru z daní. Splátky hypotečního úvěru mohou být z větší, či menší části hrazeny z příjmů z pronájmu, záleží na parametrech sjednaného hypotečního úvěru.

Z pohledu investora je neméně důležitá skutečnost, že byty, které jsou nabízeny prostřednictvím projektu Bytové domy Lužiny, odpovídají požadavkům na moderní bydlení a jsou ve velmi dobré lokalitě s vynikající občanskou vybaveností, prakticky přímo na stanici metra, což je příznivé z hlediska budoucí poptávky mezi potenciálními nájemníky.

Neváhejte využít kontaktního formuláře pro sjednání schůzky za účelem získání bližších informací k tomuto tématu.